O wnętrzach - rolety

. Jednak, najczęściej tak nie jest. To co razi w polskich mieszkaniach, to brak konsekwencji w odcieniach drewna i materiałów je imitujących. Inny kolor okien, paneli, czy...Tym razem napiszę o drewnianych (ewentualnie bambusowy

Dodane: 03-08-2014 10:11
O wnętrzach - rolety Tym razem napiszę o drewnianych (ewentualnie bambusowych) żaluzjach. Ostatnio sa całkiem popularnych elementem wystroju polskich wnętrz. Wyglądają dobrze, ale pod warunkiem że są prawidłowo dopasowane. Jednak, najczęściej tak nie jest. To co razi w polskich mieszkaniach, to brak konsekwencji w odcieniach drewna i materiałów je imitujących. Inny kolor okien, paneli, czy...Tym razem napiszę o drewnianych (ewentualnie bambusowych) żaluzjach. Ostatnio sa całkiem popularnych elementem wystroju polskich wnętrz. Wyglądają dobrze, ale pod warunkiem że są prawidłowo dopasowane.

Jednak, najczęściej tak nie jest. To co razi w polskich mieszkaniach, to brak konsekwencji w odcieniach drewna i materiałów je imitujących. Inny kolor okien, paneli, czy drzwi. A do tego drewniane żaluzje... oczywiście w innym odcieniu. To nie ma prawa prezentować się dobrze, po prostu. Szkoda, że większość nie zwraca na to uwagi, naprawdę szkoda. O ile jeszcze dwie kompletnie różne okleiny drewniane da się znieść, to potem jest już gorzej. A do tego dochodzą meble... w okleinie oczywiście. A potem jest misz-masz w niewielkim pomieszczeniu, które ciągle sprawia wrażenie ciasnej, nieuporządkowanej przestrzeni.

Kilka porad:
Jeżeli masz białe ramy, możesz kupić żaluzje drewniane, ale
dopasowane pod kolor podłogi, ewentualnie drzwi w pokoju. Jeśli ramy mają drewnopodobny odcień, pod te ramy dopasowujesz odcień żaluzji, lub kupujesz BIAŁE.
Białe będą zawsze bezpiecznym wyborem, ponieważ dopasują się do wszystkiego, nie będą się wybijać i podkreślą inne elementy wnętrza.

© 2019 http://okon.waw.pl/