SEO coraz bardziej na fali

ycjonowanie z punktu widzenia pozycjonera to nie jest taka prosta sprawa. Wielu przedsiębiorców nie ogarnia, z jakiego powodu nie ma błyskawicznym efektów, lub czemu to tyle kosztuje. Trzeba zrozumieć jeden prosty fakt - to, że p

Dodane: 08-08-2014 09:59
SEO coraz bardziej na fali Pozycjonowanie z punktu widzenia pozycjonera to nie jest taka prosta sprawa. Wielu przedsiębiorców nie ogarnia, z jakiego powodu nie ma błyskawicznym efektów, lub czemu to tyle kosztuje. Trzeba...Pozycjonowanie z punktu widzenia pozycjonera to nie jest taka prosta sprawa. Wielu przedsiębiorców nie ogarnia, z jakiego powodu nie ma błyskawicznym efektów, lub czemu to tyle kosztuje.

Trzeba zrozumieć jeden prosty fakt - to, że pozycjonowanie jest coraz bardziej powszechne i staje się czymś tak oczywistym dla firmy, jak posiadanie strony internetowej, ma to swoje plusy i minusy.

Oczywiste, że pozytywne jest to, że rośnie liczba zainteresowanych usługą firm. Za tym jednak zwiększa się również konkurencyjność w branży, co czasami wypada dość kuriozalnie. Pozycjonowanie dopisują sobie do listy świadczonych usług prawie wszyscy, którzy zajmują się czymkolwiek związanym z internetem. Albo i nie związanym. Bo jeszcze rozumiem firmy zajmujące się tworzeniem stron, lub prowadzeniem fejsbukowych fanpejdży. Ale... Poligrafia? Naprawdę? Tak - naprawdę.

Więc teraz jest czas, żeby spojrzeć na drugą stronę medalu. A jest nią wzrost konkurencji w Google. Przedsiębiorcom się wydaje, że pozycjonowanie nie może być drogie. Cóż - może na jakieś naprawdę mało konkurencyjne frazy da się niedrogo. Ale takich jest już coraz mniej. Szkoda, bo prowadzi to do niezdrowej konkurencji cenowej, która tak naprawdę nie jest korzystna dla nikogo.

© 2019 http://okon.waw.pl/